آغاز عملیات زیر سازی و آسفالت کوچه فرخ آباد 3 و 5

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، در راستای توزیع عادلانه امکانات شهری و بهبود تردد شهروندان پس از اجرای عملیات جدول گذاری و اجرای کانیو ، زیر سازی و آسفالت کوچه فرخ آباد 3 و 5 توسط گروه عمران در حال اجراست .یادواره شهدای کارگری کارخانه سیمان قاین

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، یادواره شهدای کارگری کارخانه سیمان قاین همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس به همت حوزه بسیج شهید آوینی (بسیج ادارات ) و کارخانه سیمان  با حضور مسئولین شهرستان ، اعضای شورای اسلامی شهر و بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید باکری شهرداری قاین در محل نمازخانه کارخانه سیمان برگزار شد شرکت نمودند  .در این یادوراه از خانواده شهدای  نظرجانی و حافظی و رئیس کارخانه سیمان با اهدا تندیس قدردانی شد . هفته  نیروی انتظامی گرامی باد.

هفته نیروی انتظامی از ۱۷ مهرماه با شعار پلیس مقتدر، قانونمدار و امین مردم آغاز و ۲۳ مهر ماه با شعار پلیس، ولایتمداری، حفظ ارزش‌ها و جامعه ایمانی به پایان می‌رسد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، براساس روزشمار هفته نیروی انتظامی، ۱۸ مهر ماه با عنوان پلیس هوشمند، مشارکت عمومی، انضباط اجتماعی و ۱۹ مهر ماه با عنوان پلیس خدمتگذار، سرباز فداکار و امنیت پایدار نامگذاری شده است.

براساس این گزارش، ۲۰ مهر ماه نیز با عنوان پلیس، امنیت اقتصادی، پشتیبانی تولید و مانع زدایی و ۲۱ مهر ماه نیز با عنوان پلیس، پیشگیری اجتماعی، آموزش همگانی و امنیت اجتماعی نامگذاری شده است.

روزهای ۲۲ و ۲۳ مهرماه نیز به ترتیب با عنوان پلیس، تلاش جهادی، ایثار و شهادت و پلیس، ولایت مداری، حفظ ارزش ها و جامعه ایمانی نامگذاری شده است.ویژه نامه فروغ یازدهم (به مناسبت شهادت امام حسن عسکری علیه السلام)

امام عسکری(ع) از سال 254 تا 260 سخت ترین روزهای زندگی اش را زیر نظر سه خلیفه غاصب (معتز و مهتدی و معتمد) گذراند. ابوسهل نوبختی نیز چون بسیاری از شیعیان، از بدی حال امام حسن عسکری علیه‏السلام آگاه بود. دیگر تاب نداشت؛ وگرنه به خود اجازه نمی ‏داد به خانه امام برود. وارد اتاق که شد، همسر امام، «نرجس خاتون» و «عقید» غلام فداکار حضرت را دید که در گوشه‏ ای، ساکت نشسته ‏اند. نگاهش که به چهره امام افتاد، بی ‏اختیار اشک از چشمانش سرازیر شد. «آه خدایا! آیا این همان حجت تو بر زمین است که به دست سفاکان و ظالمان به این حال و روز درآمده؟ مگر نه اینکه 28 سال بیشتر ندارد؟ آیا تقدیر او هم شهادت در جوانی است؟» نگاه عقید را که دید، فهمید باید خود را کنترل کند. بغض گلوگیر خود را فروخورد و در حالی که شاهد آب شدن شمع وجود امام زمانش بود، زیرلب زمزمه کرد: «اَلا لَعْنَةُ اللّه‏ عَلَی القَومِ الظالمین». شهادت امام بر پیروانش تسلیت باد.جلسه بررسی طرح های المان شهری

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، در راستای فراخوان طراحی المان شهری جهت میادین شهید سلیمانی ، شهدا و زعفران ، جلسه بررسی المان ها ارائه شده با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر برگزار شد . در این جلسه طراحان المان شهری ،طراح های خویش را ارائه و از طراح ها ارائه شده دفاع نمودند و نتایج فراخوان المان شهری متعاقبا پس از بررسی کارشناسی اعلام میگردد .

همچنین در این جلسه از نوجوان قاری و حافظ قرآن ، دانش آموز گرامی  آقای ابوالفضل هوشیار مقدم  با اهدای لوح و کادو از طرف شهرداری وشورای اسلامی شهر قاین به جهت قرائت زیبای کلام وحی  قدردانی شد .زیر مجموعه ها

 

جهت دریافت فرم ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 30005947

تلفن شهرداری مرکز:  3-05632566201 

فکس :  05632566204 -05632566065

تلفن روابط عمومی   : 0563256221     

فکس روابط عمومی :  05632566221

پست الکترونیک : ghayencity@gmail.com

آدرس : قاین -بلوار سیمان شهر - نبش بلوار آزادگان - شهرداری قاین

بازدید امروز329
بازدید دیروز1298
بازدید هفته2828
بازدید ماه5213
کل بازدید1600899